s
info@onsabilgisayar.com | +90 541 276 09 82 | +90 (216) 446 03 13 | DESTEK TALEP OLUŞTUR |

Satış

 

Office 2016 uygulamalarındaki yeniliklere bakın

 

Birlikte yazmak çok kolaylaştı

Office 2016 belgeleri paylaşmayı ve başka kullanıcılarla aynı anda çalışmayı kolaylaştırır.

Belgeler üzerinde birlikte çalışın

Word, PowerPoint ve OneNote'taki birlikte yazma özelliğiyle, diğer kullanıcıların düzenlemelerini görün. Geliştirilmiş geçmiş sürücü, düzenleme işlemi sırasında belgenin anlık görüntülerine dönmenize olanak tanır.

Basitleştirilmiş paylaşım

Belgenizden tek bir düğmeye tıklayarak paylaşın. İsterseniz, Outlook'taki yeni modern ekleri de kullanabilirsiniz: Outlook'tan çıkmadan OneDrive'dan dosyaları ekleyebilir ve izinleri otomatik olarak yapılandırabilirsiniz.

Tüm cihazlarınızda Office

PC veya Mac bilgisayarlarınızdan Windows, Apple® ve AndroidTM telefonlarınızla tabletlerinize kadar istediğiniz cihazda Office 2016 belgelerinizi gözden geçirebilir, çözümleyebilir ve gösterebilirsiniz.

Sizin için çalışır

Office 2016'yla, istediğiniz sonuçlara ulaşmanın yeni ve daha hızlı yollarını kullanarak görevinizi sürdürün.

Göster özelliğiyle komutları bulun

Word, Excel veya PowerPoint'a ne istediğinizi doğrudan söyleyin; Göster özelliği komuta gitmeniz için size yol gösterecektir.

Bing destekli Akıllı Arama ile bilgilerin doğruluğunu denetleyin

Akıllı Arama, belgeden hiç çıkmadan, belgede vurguladığınız terimleri ve diğer bağlamsal bilgileri kullanarak web'den arama sonuçlarını getirir.

Sezgilere daha az tıklamayla ulaşın

Geçmiş verilerinizi hızla gelecekteki eğilimlerin çözümlemesine dönüştürmek için tek tıklatmayla tahmini kulanın. Yeni grafikler, karmaşık verileri görselleştirmenize yardımcı olur.

Office hep yanınızda

İster iş yerinde ister en sevdiğiniz kafeteryada, tüm cihazlarınızla arkadaşlarınız, aileniz ve projelerinizle sizin için önemli olan bağlantıları sürdürün.

Office uygulamaları dokunmatik kullanım için iyileştirildi

Okumak, düzenlemek, yakınlaştırmak ve gezinmek için dokunmayı kullanın. Dijital mürekkep kullanarak notlar yazın veya açıklamalar ekleyin.

OneDrive bulut depolama alanıyla hepsini bir araya getirin

Bulut depolama alanınıza kolayca kaydedin ve hiçbir şey kaçırmadan bir cihazdan diğerine geçin. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, Office uygulamaları tam bıraktığınız noktadan devam eder.

Windows 10 üzerinde Office Mobile uygulamaları dokunmatik özelliklidir, hızlıdır ve hareket halinde üretkenlik için iyileştirilmiştir. 

 

 

 

----------------

 

 

ESD Lisans ile ilgili temel bilgileri sizinle paylaşmak için yazıyorum.

 

•            ESD (Electronic Software Delivery) lisans yeni nesil lisanslama yöntemidir. FPP(Kutu) lisanslama ile aynı özelliklere sahiptir. Bir bilgisayardan başka bir bilgisayara taşınabilir. Mevcutta kullanılan bir bilgisayar ya da yeni bir bilgisayar için satın alınabilir. 

•            ESD lisansta,  sipariş bekleme ve stok tutma derdi olmadan müşterilerinizin talebini anında karşılama fırsatını yakalarsınız.

•            ESD lisans çevirimiçi bir üründür. Temel lisanslama gereği, kontrollerde sorulduğunda gösterilmesi gereken fiziksel kutu saklama zorunluluğu, ESD lisans ile ortadan kalkmaktadır.

 

image001.jpg